Aktivity. Leden 2023                 

Čtvrtek  5.1.2023–09.00

Pyžamová party

Zveme všechny děti-peciválové na prožití Pyžamového dne ve školce. Čeká nás spousta zábavných a vtipných her, dobrot a lenošení.

Těšíme se na Vás.

P.S. Pyžamo podmínkou!

……………………………………………..

Čtvrtek  12.1.2023–09.00

Rodič učitel

Maminka od Anežky a Vojty nám ráda prozradí jak dobře pečovat o své zdraví.

……………………………………………..

Středa  18.1.2023–10.30

Divadlo Horní Počernice

O třech námořnících – Divadlo Láryfáry

Námořnická pohádka o čestném a dobrém kapitánu Hromovi, který se na lodi Bublině vydává za svým snem na ostrov Hukakulu, kde podle starých námořních legend žijí překrásné mořské panny. Avšak díky nešťastným shodám okolností  kapitán ztrácí muže za mužem, z celé posádky už zbývá jen lodní kuchařka Marmeládka a on sám. Při prudké bouři kapitán Hrom zachraňuje piráta Kudličku a ujímá se jeho výchovy. Úkol to však není jednoduchý. Kudlička je uličník, lhář a nevychovanec. Děti společně s Hromem a Marmeládkou jej musí naučit nejen slušnému chování, ale také všemu, co by pravý námořník měl umět a znát.

……………………………………………..

Úterý  24.1.2023–10.30

Divadlo Horní Počernice

Princezna Koloběžka – Liduščino Divadlo

Chytrá Mančinka si ví se vším rady. Král oceňuje její moudrost, ale zkusí ji nachytat a dá jí těžký úkol. Mančinka má k němu přijet - nepřijet, ani v noci - ani ve dne, být ustrojená - neustrojená,

a přinést s sebou dar - nedar! Mančina maminka se bojí, že je to úkol nesplnitelný. Milá Mančinka se ale nelekne a pan král brzy zjistí, že láska je nade všechno na světě. V pohádce jsou veselé písničky.

……………………………………………..

Scroll Effect Pro