úterý 11.4.2023–09.00

Rodič učitel- Alexová maminka

Bankovnictví

Můžeme se těšit, že získáme více znalosti o bankách a penězích. Vše díky mamince od Alexe, která nám poví co je to banka a jak funguje.

……………………………………………..

Středa  12.4.2023–10.30

Divadlo Horní Počernice

Jak víla Modrovláska splnila tři přání – CziDivadlo Praha

Pohádkový příběh nás přenese do lesního království, kde žijí nejenom zvířátka, ptáčci, ale i křehké bytosti. Co se může stát, když si lidé chtějí přírodu podmanit a přizpůsobit její zákony svým přáním? A co když si se vzácnými dary nedokážou poradit? Zvítězí sobectví nebo pokora a láska? O tom vypráví naše pohádka.Lenivý a nafoukaný pytlák Matěj chystá past na zajíčka Ušáčka a jeho hubatá žena Anděla chodí ráda do lesa na houby. Přesto, že se mají rádi, často se dohadují, protože si každý prosazuje jenom to své. Nevěří, že se s pohádkovými bytostmi opravdu mohou setkat a také nevědí, že se jejich přání mohou snadno vyplnit. A tak ve chvíli, kdy do jejich života vstoupí kouzelná moc víly Modrovlásky, začíná příběh plný nečekaných událostí.

……………………………………………..

Pondělí  17.4.2023–10.00

Policie ČR

Návštěva Místního odd. Horní Počernice

Rádi bychom posílili úctu a projevili vděčnost k profesi policie. Seznámíme se proto s opravdovými policisty, nakoukneme do budovy ve které pracují a prohledneme jejích vybavení. Podle možnosti vyzkoušíme policejní pouta a některé vybavení. Uvidíme a vstoupíme do cely pro zloděje. Zjistíme jak se sedí v policejním autě a vyzkoušíme houkačku. Před návštěvou během pátečního vaření s dětmi upečeme pro policisty dortíkJ

……………………………………………..

Scroll Effect Pro