Aktivity. Březen 2024

Čtvrtek  7.3.2024–09.00

Divadlo Horní Počernice

Příhody včelích medvídků – Divadlo Krapet.

Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Jejich dobrodružství ožívají uprostřed rozkvetlé louky, na které se čmeláčci učí nejen létání a sběru sladkého medového prášku, ale také odvaze k překonávání nástrah lučního světa. Díky moudrým radám maminky a pomoci kamarádů Housenky, Motýla a krásné Berušky šťastně překonají nástrahy hladového Pavouka, zachrání malé miminko a stanou se hrdiny celého palouku, když dopadnou strašidelného zloděje Pučmelouda!

………………………………………

Čtvrtek 21.3.2024–09.00

Crazy Hair Day  

Ahoj děti!  Připravte se na zábavu plnou bláznivých účesů a smíchu! Čekají na vás soutěže o nejlepší účes, spousta her, aktivit a blaživého focení. Bude to den nekonečného veselí!

Milí rodiče, přiveďte prosíme svoje děti do školky s účesy, které budou vyčnívat z davuJ Nápady naleznete na google obrázky při zadání hesla Crazy hair day.  Děkujeme!!!

………………………………………

Čtvrtek  28.3.2024 - 10:00

Knihovna Horní Počernice

Prohlídka knihovny.

Ponoříme se do světa knih. Celá knihovna bude jen pro nás! Budeme zkoumat tajemství knihovních polic a objevovat fascinující svět knih.

 

Aktivity. Duben 2024

Úterý  2.4.2024–09.00

Rodič učitel

………………………………

Čtvrtek  11.4.2024 - 10:30

Divadlo Horní Počernice

Český Honza – Divadelní spolek LokVar.

Nový text Vítka Peřiny na motivy pohádek o českém Honzovi. Pohádka, která začíná na peci a končí královskou svatbou. Povede se Honzovi rozhoupat a vyzrát na čerty, draka a loupežníka? A vybrat si tu správnou nevěstu? No jo, hodně otázek a pomoct můžete i vy.

………………………………

Pondělí  15.4.2024 - 16:00

Restaurace pro rodiče

Akce s účasti rodičů!!!

Milí rodiče, s radosti Vás chceme pozvat na speciální večer plný chutí a zážitků ve stylu asijské restaurace, který pro vás připraví vaše děti. Během této akce si budete moci vychutnat autentické sushi, připravené s láskou a pečlivostí vašich děti.

Akce se koná v kulturním centru Domeček.  Votuzská 322/12, 193 00 Horní Počernice

…………………………………………

Čtvrtek 18.4.2024–10.30

Divadlo Horní Počernice  

Kosí bratři - Liduščino Divadlo

Veselá pohádka z večerníčků od autora Ludvíka Středy. Josef a Václav jsou kosí bratři, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. V jejich rošťáckých hlavičkách uzrávají ty nejdivočejší nápady. V zoo pustí z klece lišku, která je hned pěkně prožene. Hledají kouzelné světýlko, aby mohli chodit přes černý les. Na pouti chtějí získat balónky a nakonec díky nim s hromadou balónků uletí stánek i s prodavačem. Josef a Václav se nedají odradit. Dobře vědí, že s věrným kamarádem vždycky všechno nakonec dobře dopadne.  

…………………………………………

Scroll Effect Pro