Dcera Lana byla velmi spokojená a vzpomíná si s láskou i po více než roce na školku, na učitele a na kamarády. Vedení školky (primy majitele) aktivně přistupují práci jak s dětmi tak i s personálem a dávají do toho hodně kamarádsky a teplý lidský přistup. Rodinná útulná atmosféra, ve velíce příjemném prostředí (velký domek s dostatkem prostoru, dětským hřištěm a zahradou).

Vlajko Škorič, Horní Počernice


Název školky IQ school je trefný :o). Provozovatelé skutečně u celkové organizace, vedení školky, vymýšlení aktivit pro děti přemýšlí a to je v mnoha zařízeních (zejména státních) velký problém. Zároveň i děti jsou vedeny tak, aby se rozvíjely a to od útlého věku. Sama mám skvělou zkušenost s IQ school, kdy má dcera nastoupila do státní, místně příslušné školky a byla to jedna velká tragedie od samého začátku. Zkusila jsem IQ school, která začínala, neměla jsem na ni žádné doporučení, pouze jsem dala na svou intuici poté, co jsem školku navštívila a viděla všechno na vlastní oči a bylo mi tam dobře. Zkušební provoz "zadarmo" byl také skvělým řešením, kdy jsem se chtěla přesvědčit, jestli není problém v dceři jako takové anebo v přístupu pedagogů. Od prvního dne byla Alžběta (3roky) v IQ school od 8hodin do 17hodin naprosto bez jakýchkoliv problémů. Ve finále ji vyzvedával manžel v 17hodin a mnohokrát byl donucen "dát" kávu a počkat do zavírací doby (18hodin), protože malá nechtěla domů :o). Bětku jsem první dva/tři dny sledovala občas na internetu web kamerkou, což bylo skvělé, abych se přesvědčila, jak funguje sama v cizím kolektivu. Myslím, že této možnosti využili všichni rodiče, ale spíš na ten začátek a pak už věděli, že všechno klape a není třeba dohlídky :o).

Přístup personálu je naprosto báječný. Je pravdou, že téměř vše je o lidech, ale my jsme byli vč.dcerky strašně spokojeni. Ve státní školce fungují (samozřejmě asi ne všude) tak, že ty nejmenší děti nechávají se infiltrovat, nechají je téměř celý rok hrát, nejezdí s nimi na výlety, nepracují na jejich rozvoji jako se staršími dětmi. Tady se Bětka naučila pracovat s nůžkami, vypilovala kreslení, probíhaly kroužky typu "mladý chemik", dělali pokusy, měli kurz vaření, kurz fotografování, kurz malování akrylovými barvami na plátno, angličtinu poslouchala min.polovinu dne (chodila do české třídy) , chodili do divadélka, které je skvěle v Počernicích umístěno hned za školkou, jezdili na výlety, chodili do přírody atd......fotogalerie to jen potvrzuje. Alžběta dodnes na školku vzpomíná, občas koukáme na webové stránky a fotografie, kde se poznává, vyjmenovává kamarády, vzpomíná na to, co zrovna dělali, jaké dostala dárky, když měla narozeniny/svátek, takže dítě bylo maximálně spokojené a vůbec ji nevadilo, že nechodí do školky se svými kamarády ze sousedství. Naopak my rodiče jsme vždy ocenili, že "nic" nebyl problém, maximální součinnost, komunikace ze strany školky po e-mailech, smskách, telefonech. Skutečně vše pouze o domluvě a komunikaci fungovala bezvadně.

Musím říci, že když jsme se se školkou loučili na poslední besídce, tak jsme to s Bětkou doslova oplakaly. Využili jsme i příměstský tábor, který měl stejně tak kvalitní a pestrý program.

Jen tak dál, držím palce, aby školička prosperovala a fungovala, co možná nejdéle :o). Škoda, že takovýchto školek není víc, resp.dostupných i pro rodiče, kteří si školkovné nemohou dovolit, protože personál si to právem zaslouží a nemyslím si, zcela reálně, že by v dnešní době byly soukromé školičky takový "business". Je to práce pro lidi, které to baví, na kterých je vidět, že to dělají fakt s chutí a láskou a za to jim patří velký dík!

Lucie Dvořáková


Dobrý den všem ,touto cestou chci poděkovat celému týmu školky za příjemnou a klidnou atmosféru kterou umí ve školce navodit,Maxi začala díky tomu rada chodit do školky i když z počátku bylo dramatické loučení s maminkou .velmi oceňuji umožnění individuální docházky!

Děkujeme Miriam a Maxi


Vaší školku můžu jenom doporučit. Matýskovi se tam moc líbilo a pořád se chce vrátit ze státní k vám :-) Atmosféra mě vyhovuje, protože je to nenásilný přechod z domova do školky mezi kolektiv. Moc se mi líbí, že máte školku ve stylu rodinného domku se zahradou, protože to není taková změna pro děti oproti domovu a jelikož je dětí méně, tak si pomalu zvykají na kolektiv. Moc mi vyhovovalo, že Matýsek k Vám chodil když mu bylo 2,5 let, protože už potřeboval kolektiv, doma se nudil a do školky by bylo brzo. Ráda bych to s Mikuláškem taky tak udělala. Také jsem si pochvalovala rodinnou atmosféru, která u vás vládne a moc milý personál. Matýsek pořád o Vás a Míle mluví, moc si vás zamiloval..Vyhovuje mi i ta kamera, i když jsem v práci přístup neměla, tak moje mamka ho sledovala jak papá a tak, takže to je super nápad, protože jakmile dítě opustíte a dáte ho ze začátku "cizím" lidem, tak se o něj moc bojíte, takže ta kamera určitě rodiče uklidní. Moc se mi líbí i zapojování dětí do zahradničení a poznávání zahrady včetně rostlin.

Moc děkujeme a těšíme se na léto, až Matýsek k vám zase bude chodit.

Petra Holešínská


Mateřská školka IQ school předčila naše očekávání. Pomohla naší tehdy ještě ani ne 2 letě dceři s rychlým začleněním do kolektivu, se zvládnutím prvních úkolů k samostatnosti. A to díky individuálnímu přístupu, velmi příjemné a domácí atmosféře. Také veškeré aktivity organizované pro děti (kreslení, procházky, divadlo, představení pro rodiče) jsme velmi ocenili. Ještě dnes naše dcera na školku ráda vzpomíná a pamatuje si některé zážitky.

Iveta Franková (Zikmundová)


Syn Matěj chodil do školky rád. Velmi rychle "zapadl" mezi ostatní děti. Se všemi učiteli měl velmi dobrý vztah. S dětmi je v kontaktu i poté, co ze školky již odešel.

Učitelé byli k dětem hodní, někdy až moc, což může způsobovat problémy dětem při přechodu na státní školku. Nicméně takové prostředí se jen tak nevidí a určitě to pomůže dítěti se těšit zpět do školky

Se školkou jsme byli spokojeni, i když nás mrzelo, že původně anglická třída s rodilou mluvčí již nadále nemohla pokračovat. Myslím, že právě kombinace soukromé školky s angličtinou velmi jednoduchou formou učí děti cizím jazykům právě v době, kdy se dětí učí velmi snadno. Navíc doplněno o příjemnou atmosféru s řadou mimoškolních aktivit a výletů jsou zajímavým místem pro děti, které se nedostanou na státní školku.

Jakub Pěchouček


Do IQ School nastoupil Honzík, když mu bylo 2,5 roku. Atmosféra rodinné školky v domku se zahrádkou, milý personál, menší počet dětí ve třídě a množství aktivit se Honzíkovi líbily natolik, že rychlý přechod od maminky do školky včetně odpoledního spaní zvládl výborně. Tato soukromá školka ho skvěle připravila i na následný přechod do státní školky. Mohu jen doporučit všem rodičům, neboť individuální přístup k dětem a tvůrčí, rodinná atmosféra je přesně to, co děti potřebují. Velmi rádi vzpomínáme a doporučujeme.

Alexandra Kohoutová


Výběr této školky hodnotím velmi pozitivně. Je to především díky nadstandartnímu přístupu k dětem a celkově velmi domáckému prostředí školky.

Svou dceru jsem dala do této školky ve 2,5 letech. Anička hned od začátku toto nové prostředí zvládala velmi dobře. Do školky se vždy těší.

Dále bych vyzdvihla rozvojové aktivity pro děti - písničky, básničky.

Často navštěvují divadlo, připravují pro rodiče besídky.

Veškerý personál budí naprostou důvěru, organizačně vždy vše funguje.

Děkuji a zůstávám s pozdravem.

Kateřina StrnadováSyn Matthew začal do místní školky chodit v 2,5 letech a díky velmi milému přístupu si zvykl celkem rychle a do školky se těšil. Nyní již navštěvuje školku bezmála rok a jsem spokojená jak já, tak hlavně náš syn. Díky menšímu kolektivu a rodinnému prostředí není syn „jak bývá ve státních školkách“ rozjívený, divoký apod… . S kamarády vychází velmi dobře a na všechny se moc těší. Zde děti za vše chválí a milují a to je to nejdůležitější……

Lenka Olschbaurová


MŠ doporučuji především k její rodinné atmosféře.

Mou dcerku jsem do MŠ přivedla ve 2 letech. Bezproblémově zvládla

zařazení do kolektivu a to právě díky citlivému přístupu vychovatelů.

K celkové kvalitní atmosféře přispíval i denní program, který byl velmi

pečlivý a atraktivní pro děti.

Osobně oceňuji vedení dětí k hudbě a výtvarnému umění.

"Při vstupu do třídy jsem měla pocit, že vstupuji do obývacího pokoje u

někoho doma."

Martina Kubešová

Kinský dal Borgo, a.s.

+ 420 737 215 973

www.kinskycastles.com


U mateřské školky IQ-SCHOOL oceňujeme především velmi přátelskou rodinnou atmosféru.

Menší počet dětí ve třídě umožňuje individuální přístup ke každému dítěti.

Školka má velmi rozmanitý program.

Náš Štěpánek si například velmi oblíbil páteční vaření.

Klaudovi


Dcera nastoupila do IQ-school měsíc před druhými narozeninami, byla tedy skutečně maličká. Zvažovali jsme dokonce, zda nehledat raději jesličky, ale nakonec jsme se rozhodli IQ školku vyzkoušet – přesvědčil nás hlavně malý počet dětí a příjemné prostředí rodinného domu se zahradou. Každé začátky jsou těžké, i dcera si musela zvykat na odloučení od rodičů, ale díky skutečně individuální a laskavé péči všech tří vychovatelů jsme počáteční obtíže brzy překonali a dnes, po pár měsících, se dcera do školky každý den těší, nadšeně mluví o svých nových kamarádech a vypráví nám, co se školkou zažili. A my každý den žasneme, co nového se tam naučila. Dnes jsem ráda, že jsme nezvolili jesličky, kde by dcera v přítomnosti mladších batolat jistě spíš vývojově stagnovala, ale naopak prostředí, které ji stimuluje a posouvá kupředu. Oceňujeme bohatý doplňkový program, který IQ školka dětem nabízí (výlety do knihovny, do divadla, do solné jeskyně - vše je navíc zahrnuto v ceně), ale i aktivity přímo na místě (děti se učí sázet a pěstovat vlastní rostlinky, malují, zpívají, učí se anglicky, podílejí se na přípravě zdravých svačinek a jednou týdně mají velice populární miniškoličku vaření). Přístup vychovatelů k dětem je velmi individuální a intuitivní a rozhodně nemáme strach jim dceru svěřovat. Sympatické je velice přirozené a neproblematické jednání personálu s rodiči - není problém na čemkoli se domluvit, změny v docházce dítěte akceptují i na poslední chvíli a určitý počet dnů lze i přesouvat na další měsíce. Celkový náš dojem ze školky je po šesti měsících docházky dcery velice pozitivní a rádi ji doporučíme dál.

S pozdravem,

Eliška Matyášová


Tady je můj názor na Vaši školku:

Školu "iq school" může vřele doporučit, bezvadný vstřícný přístup k dětem i rodičům nic není problém. Ranní předávání probíhalo vždy hrozně příjemně, paní učitelka nás přišla přivítat už do šatny a snažila se Terezku co nejvíce zabavit, aby vše proběhlo bez slziček, které prostě ke školkovému startu patří. Děti je možné sledovat přes web kameru, kdykoliv jsem se připojila a koukla, že je vše v pořádku.

Děti se v "iq school" rozhodně nenudí - stále pro ně vymýšlejí různé aktivity, které je moc baví.

Moc Vám školko děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

mějte se moc hezky.

Lenka ProcházkováTomáškovi se v IQ školce moc líbilo, vždycky tam šel rád.Přestože je hrozně stydlivý, zvládl začlenění do kolektivu a spoustu věcí se zde naučil. My rodiče velmi kladně hodnotíme, že zde mají děti bohatý program - výlety, divadlo, výtvarné činnosti, angličtina, vaření, pěstování kytiček.... zkrátka rozhodně se zde děti nenudí.  Velice oceňujeme hezký přístup pedagogů k dětem, příjemné rodinné prostředí.

Boldišovi


Tedík nastupuje v září do státní školky v Satalicích. Je to hlavně z logistických důvodů. Nicméně se toho docela obávám, byl u vás opravdu spokojený a i když to nevypadalo, tak to loučení bylo (teda pro nás pro rodiče) smutné.

Do IQ school přišel Tedík v necelých 3 letech uprostřed podzimu. Po počáteční, zhruba dvoutýdenní adaptaci, si ve školce krásně zvyknul. Našel si tam kamarády a velmi si oblíbil všechny členy učitelského sboru :-).

Personál je výborně poskládaný z různorodých osobností a odvádí profesionální práci. Hlavně díky dobrému poměru dětí a učitelů je možno aplikovat individualizovaný přístup k dětem. Na konci každého pololetí jsme dostali písemné hodnocení, což pro nás byla zajímavá reflexe chování našeho dítěte v dětském kolektivu a zdravé doplnění našich domácích zkušeností. Díky staršímu dítěti už nějaké zkušenosti se školkami jak soukromými, tak státními máme, proto bych ráda zdůraznila a obzvláště ocenila, že IQ school je školka, která je dělaná pro děti a je dělaná srdcem!

Tak ještě jednou moc děkujeme!

T. Sýkorová


Filípkovi se ve školce moc líbilo, měsíc před nástupem do IQ school, jsme navštěvovali jinou MŠ, a to syn tam nechtěl vůbec být, do školky jsme chodili s pláčem. Kdežto do IQ se moc těšil a nechtělo se mu domů ze školky. Chválím zdraví jídelníček, syn se naučil pít čistou vodu a čaj, zač jsme moc vděční, nám rodičům se to nepovedlo. Každý měsíc zajímavý program-výlety, milý-přátelsky individuální přístup ze strany učitelů se jen tak nevidím. Chválím po všech stránkách.

Ivana Maláková


Po 4 měsících docházky do školky (dcerka začala navštěvovat školku téměř ve 3 letech) jsme po dlouhém zvažování vyměnili školku. Dcerka chodila do první školky nerada, paní učitelky volily spíše neosobní přístup, děti si hrály pouze odpoledne, každá zájmová aktivita se platila zvlášť.

Od prvního dne v novém prostředí vymizela dcerky nechuť navštěvovat školku a po třech měsících každý víkend slyším: „Kdy už půjdu do školky?“

Za 8 měsíců docházky se dcera naučila spoustu říkanek a písniček v angličtině, zvládá několik základních anglických vět, barvičky, zvířátka apod. Její česká slovní zásoba byla při vstupu do školky na dobré úrovni, nyní je ještě mnohem širší. Velký pokrok jsem zaznamenala také v samostatnosti s oblékáním a obouváním, v upevňování návyků. I její kontakt s jinými dětmi už není tak opatrný, ale je přirozený a empatický.

Zhruba 3 – 4 x do měsíce děti navštěvují solnou jeskyňku, divadelní představení, dětský svět nebo zajímavá místa v rámci poznávání světa. Tráví hodně času venku na zahradě nebo na hřišti. Také proběhly dvě moc pěkné, vtipné a nádherně zorganizované dětské besídky.

Téměř každý den dcerka nosí domů nějaké výtvarné výtvory, děti se učí malovat na plátno, vyrábí např. lízátka, pečou cukroví, smaží palačinky, starají se o květinové a jahodové záhony, učí se tančit apod.

Prostředí ve školce, zařízení i atmosféra jsou domácké. Každý den obdivuji paní učitelky a pana učitele, jak děti zvládají, jak laskavě se k nim chovají a jdou jim pozitivním příkladem. Dokáží respektovat osobnost každého dítěte, automaticky nabídnou osobní kontakt a pohlazení. Každé dítě je ráno pěkně a mile přivítáno a ihned zapojeno do nějaké aktivity.

Mohu se klidně soustředit na práci, protože vím, že je o moji dcerku velmi dobře postaráno, má nové impulsy, učí se novým věcem v průběhu her a baví se. Také si nemusím dělat starosti, jestli je ven dostatečně oblečená nebo jestli během dne dostává třeba ovoce, čerstvou ovocnou šťávu nebo dostatek tekutin.

Organizace a komunikace s rodiči vždy skvěle funguje. Výměna školky byla zásadním krokem pro spokojené dětství mojí dcery. Moc vám za to děkuji.

Radka Nowicki


30.06.2015

S IQ školkou jsme byli všichni moc spokojeni.Po přestupu ze státní školky,to byla velká úleva.
Daneček začal chodit do školky rád.Chtěl chodit i o víkendu. :-)
Naučil se být samostatný.
Učitelé jsou skvělý.,Ke každému dítěti přistupují individuálně.Hlavně Danda miloval Kačenku.:-)
Víc takových učitelů a děti i rodiče budou klidnější,při vstupu dětí do školky.

Tuto školku s rodinnou atmosférou mohu jen jen doporučit.!!!

Moc děkuji
Marika a Danda


6.10.2016

Do IQ School začala dcera chodit když jí bylo 3,5 roku, protože ji nevzali do školky státní. Nakonec jsem byla velice ráda, že se stala IQ School jakýmsi mezistupněm, protože zde panuje velice přátelská atmosféra, je zde méně dětí a tudíž lepší individuální přístup. Školka je umístěná ve vilce, která podle mého vytváří domáčtější atmosféru. Přístup učitelek i pana ředitele je opravdu skvělý a nemohu jim nic vytknout. Nikdy nebylo nic problém, vždy se dalo na všem domluvit. Za vše myslím mluví to, že jsem kolikrát přišla pro dceru do školky a ona odmítala jít domů, chtěla ješte zůstat - hrát si, houpat se, svačit... :-D. Také oceňuji hodiny angličtiny a kroužek vaření, který dceru moc bavil, a i proto začala chodit do školky i v původně neplánované pátky. Také návštěvy divadla a knihovny byly příjemným zpestřením. Dále se mi líbil přístup, že se děti do ničeho nenutí. Když dítě po obedě spát nechce, nemusí, a může se věnovat jiné činnosti nebo si hrát. V začátcích docházky jsem také ocenila web kameru, na které jsem mohla sledovat, co dcera dělá, a být tak klidnejší...

Chtěla bych touto cestou tedy ještě jednou poděkovat celému kolektivu za opravdu skvelý přístup a popřát školce hodně spokojených dětí a rodičů jako jsme byli my. 

Kateřina Bernatská 


31.8.2016

Se školkou jsem byla maximálně spokojená, kdyby jsme se nepřestěhovali daleko navštěvovala by jí pořád dcerka a následně i mladší syn. Přístup učitelek a ředitele je narozdíl od jiných školek vždy vstřícný a dětem se opravdu věnují na maximum. Vyzkoušeli jsme i jiné školky, ty se s touto opravdu nedaly srovnávat. Děti jsou tam šťastné, naučí se spoustu věcí a rády se tam každý den vrací, prostředí je čisté, pěkné a pořádané výlety do solné jeskyně, divadel a různých zajímavostí kolem mě vždy mile překvapily, stejně tak besídky a setkání rodičů.

Děkuji moc za vše. Frolíková


Opravdu jsem moc ráda, že jsme vybrali Vaši školku, protože je jasné, že když mají děti individuální přístup, což ve Vaší školce určitě je, lépe vše zvládají i díky pěkným vzpomínkám a zkušenostem a to díky Vám i slečnám učitelkám :o)

S pozdravem,

Petra Horáková


2.9.2016

Do školky začal syn chodit ve 2,5 letech a myslím, že na svou první školku bude vždy jen v dobrém vzpomínat. Na všech, kdo ve školce pracují, je vidět, že mají velmi kladný vztah k dětem i k práci s nimi. I s těmi nejmenšími jednají s respektem a úctou, děti se ve školce cítí moc dobře a jsou šťastné, že mohou za dohledu dospělých objevovat svět. Jakub se do školky vždy moc těšil, od vrátek utíkal, aby byl ve školce co nejdřív, nejradši měl vaření, kdy společně připravovali různá jídla, na vše si mohli sáhnout, na žádnou aktivitu nebyli "malí". Každý týden jezdili na výlety, co nejvíce času trávili venku, kde mají zahrádku a pěstují rostlinky, pískoviště, hřiště nebo chodili na procházky a různé exkurze.

Jsem moc šťastná, že jsme školku na doporučení objevili a synovi dopřáli krásný první školkový rok v respektujícím a rozvíjejícím prostředí. Byla to ta nejlepší volba (bez nadsázky).

Moc vám všem děkujeme, že jste a že jste takoví, jací jste ;). Děti vás milují a ví proč. Hodně spokojených dětí i rodičů a těšíme se opět na shledání.

Kubík a rodiče Špačkovi


7.10.2016

Rozhodnutí komu svěřit do péče svého druhorozeného syna v jeho necelých dvou letech nebylo lehké rozhodnutí. Vyzkoušené zařízení, které navštěvoval jeho starší bratr před lety, přestěhovali do námi nedostupného místa a tak jsme hledali v okolí bydliště jinou školku. Na doporučení kamarádky jsme si prohlédli a vybrali IQ school v Horních Počernicích a musím říci, že od prvního kontaktu jsme byli moc spokojeni. Před nástupem nás pan ředitel seznámil s učitelkami a provedl celou školkou. Nádech rodinné atmosféry byl cítit z přístupu učitelek a z prostor rodinného domu, kde školka sídlí. Pro svého syna jsem si přála milé a hodné paní učitelky, které jej budou tišit, když si bude stýskat po mamince. Stýskání naštěstí nepřišlo, syn zvládl nástup do školky úžasně a to díky paním učitelkám. Občas jsem obdivovala, jak s takovými prťousi, jako byl náš syn zvládli výlet po Počernicích i do okolí, připravit vystoupení na besídku pro rodiče, vyrábět výtvory ze všeho možného co jsme si pak odnesli domů, vařit, mluvit anglicky a zahradničit. Ale přesně to vše děti normálně dělaly a syn chodil ze školky nadšený. První den, kdy jsme jeli do školky, abych syna namotivovala, tak jsem při vjezdu do ulice se školkou vykřikla „jupí školka“, synovi se to zalíbilo a od té doby každé ráno při pohledu na školku, křičel sám „jupí školka“.  Děkujeme panu Jurovi, Kátě i Míše za skvělou péči o našeho syna a přejeme hodně úspěchů a dětí ve školce.

Radka Matějčková


21.10.2016

Když jsem se začátkem září zeptala naší Zuzanky, jestli se po prázdninách těší do školky, okamžite odpověděla: "ano, ale do mojí školky". A na otázku, na co se těší, odpověděla: "na paní učitelky." Což svědčí o jediném, dítěti je ve školce dobře a dodala bych, po těle i po duši.

Dcera nastoupila do školky ve 2,5letech a byla ukázkový mamánek (nebyla témeř zvyklá, že by ji hlídal někdo jiný). Měla jsem obavu, jak tuto změnu zvládne. S paními učitelkami to zvládly na výbornou a po nějaké nedlouhé době ve školce i spala.

Atmosféra školky je velice přátelská, prostředí je milé, učitelé mají indiviuální přístup (a není to jen klišé).
Program je pestrý, děti mají mnoho aktivit, jak v rámci kroužků, tak i v běžné činnosti. Každý den nosila Zuzanka ze školky nějaký obrázek, výtvor či nějakou dobrotu z kroužku vaření. Výhodou pro vše je určitě menší počet dětí na dvě/dva učitelky/učitele ve třídě.

Líbí se mi, že děti nemusí spát a ležet po celou dobu poledního klidu, odpočívat po obědě po dobu čtení pohádky ano (a v postýlce v pyžámku), ale pokud po té neusnou, nemusí nuceně hodinu a pul ležet - tyto nepříjemné zážitky si pamatuji ze školky i já. Navíc, pokud je dítě méně spavé, mu to pak nerozhodí denní režim a večerní usínání, pokud nakonec třeba po hodině přece jen na chvíli usne.

Velice také oceňuji možnost nákupu náštev v blocích a domluvy, jak se budou bloky čerpat - není nutné např.docházet pravidelně ve fixní dny, ani stanovit návštěvu neměnně např.měsíc dopředu, pokud je volná kapacita, přijmou Vaše dítě vždy. Tuto časovou variabilitu jsme využili v osobním i pracovním životě. A jsem za to velice vděčná, školka byla vždy řešením při změně pracovních plánů, a oceníte to obzvlášť, když nemáte v dosahu babičku ani jiné řešení a šéf Vás nebo od Vás v daný den něco očekává.

Při volbě, kam začne chodit do školky naše další dítě, určitě nebudu váhat a stejně tak, bych tuto školku doporučila s čistým svědomím i dále.

Děkujeme za vše a přejeme, ať se školce i všem lidem v ní jen daří. Děláte svou práci opravdu moc dobře a děti jsou u Vás moc spokojené - a rodiče také!


Darina Biedermanová


 26.7.2017

Se službami školky IQ School jsem velmi spokojená.
Školka je skvěle vybavená, s perfektní zahradou, učitelský tým je profesionální, velmi milý, kamarádský, vždy usměvavý, ochotný vyjít vstříc jakémukoliv rodičovskému dotazu či prosbě, nadšený pro svoji práci a plný nápadů na kreativní tvoření a zajištění zajímavého programu pro děti. Na Elišce je vidět, že se jí ve školce líbí, o kamarádech i učitelích nám doma povídá, přespívává písničky, které se ve školce naučila, předvádí tanečky a hrdě ukazuje svoje ruznorodé „výtvory".

Michaela Michalová


 Do Materske skolky Chytracek zacala chodit nase dcera ve 2,5 letech dvakrat tydne a myslim, ze to byla skvela volba jak zacit postupne pripravovat dite na skolku a zaclenit ji do kolektivu. Pristup pana reditele a ucitelek k detem je velmi profesionalni a mily. Vytvari bohaty program pro deti vcetne vyletu po okoli a prostredi ve kterem se deti pohybuji je velmi hezke, uvnitr skolky i na zahrade, maji spoustru vyziti. Jiz po nekolika navstevach se dcera do skolky tesila. Dekujeme moc kolektivu skoly za pripravu nasi dcery k nastupu do skolky na kazdodenni dochazku.

Lenka Císařová


1.8.2017
Naše dcera začala do školky chodit před rokem. Prostředí je velmi příjemné a přátelské. Majitelé se o dům a pěknou zahradu s hřištěm hezky starají. Denně vymýšlí zajímavé hry, které děti po všech stránkách rozvíjejí, starají se společně o zvířata a zahradu se skleníkem. Přes léto mají každý týden hezké výlety po okolí, jezdí na ponících, navštěvují výstavy, hasičskou zbrojnici, kynologický ustav... Přes zimu chodí do divadla. Cvičí s nimi angličtinu, různé praktické dovednosti které jsou spojené s hrou.
A hlavně tým je vždy usměvavý, přátelský a vše řeší s klidem.

Štěpán Šmejkal


 9.8.2017
Se školkou IQ-school jsme byli velmi spokojeni. Je velmi vhodná pro nejmenší děti díky rodinnému prostředí a přístupu. Každému dítěti se učitel a učitelky věnují individuálně a podporují ho v sebevědomém rozvoji. Zároveň dbají na správnou výchovu a řádné návyky (stravovací, hygienické, vztahové a mnoho dalších). Program školky je bohatý a pestrý se spoustou akcí venku (v zahradě, v parku, v celých Horních Počernicích a blízkém okolí - např. chov koní na Xaverově apod.). Velmi jsme ocenili také pravidelné besídky a představení dětí, které byly vždy skvěle připravené a maličké děti podaly vždy obdivuhodné výkony. Personál školky se své práci věnuje jednoznačně nad rámec nasmlouvaných podmínek bez ohledu na čas a vždy ve prospěch svých svěřenců. Jejich přístup je vřelý, srdečný, láskyplný a radostný. Naše dcera díky tomu do školky chodila moc ráda.

Přejeme všem učitelkám a učiteli mnoho dalších úspěchů a spousty spokojených dětí. S přáním všeho dobrého,

Eva Trejbalová a Michal Trejbal


Facebook

 

Scroll Effect Pro